بيانيه گروهی از فرماندهان و پرسنل ارتش و بررسی اجمالی آن


به نام يزدان پاک
“ارتش پناه ملت”

درسال های دفاع مقدس که دوشادوش برادران سپاه، از اين آب وخاک دفاع می کرديم، درواقع مشغول دفاع ازشرف وآبرو و حيثيت وجان و مال ملت ايران بوديم. ارزش کشورهم به دليل ارزش ملت ايران است. سلاح ارتشی وسپاهی بايد در راه خدمت به اين ملت به کارگرفته شده وجان آنان هم در راه مردم ايران فدا شود. در روزگاری که همدوش برادران سپاهی جان خود را فدای اين ملت می کرديم هرگزگمان نمی برديم که ممکن است روزی گروهی ازسپاهی ها، بر خلاف خواست بخش اعظم پرسنل صادق و ايثارگرسپاه، قدرت سلاح خود را در مقابل اين ملت به کارگيرند.

ارتش خود را پناه ملت می داند و هيچ گاه به خواست سياستمداران برای سرکوب مردم تن در نداده است. به عهد خود برای عدم دخالت درسياست وفادار است اما نمی تواند در مقابل ظلم و تجاوز به هم وطنان خود نيز ساکت بنشيند. به همين دليل به آن دسته از تحميل شدگان به سپاه که دست تجاوز وتعدی به جان ومال وآبرو و ناموس ملت ايران درازکرده اند و بيش ازهمه به خون شهدای نيروهای مسلح کشور اعم از سپاهی و ارتشی خيانت کرده اند، شديدا اخطارمی کنيم که اگر از راه رفته بازنگردند، خود را با واکنش جان برکفان ارتش مواجه خواهند ديد. ارتش پناه ملت است و از ملت آرام وصلح دوست ايران در مقابل هر متجاوزی تا آخرين قطره خون خود دفاع خواهد کرد.

گروهی ازخلبانان وپرسنل هواپيمايی نيروی زمينی ارتش جمهوری اسلامی ايران ( هوانيروز)
جمعی ازفرماندهان وپرسنل گروه سی وسه توپخانه اصفهان
گروهی ازخلبانان وهمافران نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
دانشگاه شهيد ستاری نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
جمعی ازپرسنل ستاد فرماندهی نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامی ايران(نهاجا)
جمعی ازپرسنل مرکزآموزش پشتيبانی نزاجا
جمعی ازاساتيد ومسئولين دانشگاه افسری امام علی(ع)
جمعی ازپرسنل ومسئولين ستاد فرماندهی کل ارتش

این که ارتش مسیر خودش رو از سپاه سوا کرده جای امیدواری و تقدیر داره اما مساله ای که باعث نگرانی میشه این هست که سپاه در 20سال اخیر با حذف ارتش و جذب سرمایه ها و بودجه های کشور توانسته تجهیزات خود را به روز کرده و جای ارتش را بگیرد.امیدوارم که این نامه و رویارویی بین دو قطب نظامی کشور منجر به درگیری نشود چرا که سپاهیان وحشی تر و بی رحمتر از آن هستند که به راحتی از کنار چنین بیانیه ای به راحتی بگذرند.نباید ارتش رو تنها بذاریم و باید آقایان موسوی و کروبی و هاشمی و خاتمی و سایر بزرگان جنبش سبز حمایت خود را از این حرکت ارتش اعلام نمایند. بعدن بیشتر به این قضیه خواهم پرداخت.

به امید پیروزی جنبش سبز

Advertisements

Tags: , , , , , , , ,

6 Responses to “بيانيه گروهی از فرماندهان و پرسنل ارتش و بررسی اجمالی آن”

 1. Toomaj Pooyan Says:

  فکر می‌کنم از ارتش بایستی تشکر نمود که راه خودش را از سپاه جدا کرد. اما در عین حل از آنها بخواهیم فقط به مردم بپیوندند و از هر گونه رؤیا روی نظامی جدا پرهیز کنند همین اعلامیه هم به قدر کافی‌ بدن حکومت کودتا را میلرزاند.تاکید بر جدایی هر نیرویی از حاکیمت سرعت ریزش نیروهای دولتی را بیشتر خواهد کرد .این کمک بزرگی‌ به جنبش است.

 2. طارق Says:

  فراماسونری به انتها رسیده.17

 3. مسلملنان سبز Says:

  الله اکبر.ارتش پناه ملت

 4. ramtin Says:

  درود بر برادران ارتشی ایران مقدس
  که همایت خودرا در دفاع از جان مال وناموس مردم در مقابل سپاهیان خونخوار اعلام کردند وما ملت پاک ایران نیز همایت خود را از آن دسته عزیزان ارتشی اعلام میکنیم به امید پیروزی جنبش سبز ملت شریف ایران

 5. ashkan Says:

  ما ایرانیان جنبش سبز درود خود را بر برادران ارتش اعلام میکنیم که در مقابل سپاه کفر ایستادگی کردند

 6. پ ک Says:

  ارتش فدای ملت و ملت بنای اتش است .ارتش مال وطن و ملت است . و وابسته به هیچ نظام سرسپرده ای نبوده و نخواهد بود. و بر کسی پوشیده نیست که ارتش در طول این 30 چقدر از طرف حکومت مظلوم واقع شده. اما ارتشیان جان بر کف سنگر را خالی نکردند و همواره پشتیان ملت در برابر حکومتهای زورگو بوده اند وهستند.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: